Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Jarosław Grzegorz

Associate Partner, Dział Zarządzania Ryzykiem Nadużyć, EY Polska

Jarosław Grzegorz

Associate Partner, Dział Zarządzania Ryzykiem Nadużyć, EY Polska

Jarosław Grzegorz, Associate Partner, Dział Zarządzania Ryzykiem Nadużyć, EY Polska

Posiada dwunastoletnie doświadczenie zawodowe, w tym dziesięcioletnie doświadczenie w realizacji projektów z zakresu wykrywania i przeciwdziałania nadużyciom, weryfikacji zgodności, wdrażania systemów zapewnienia zgodności (compliance), jak i doradztwie w sprawach spornych.

Uzyskał kwalifikacje ACCA (Association of Chartered Certified Accountants)  jak również certyfikaty Biegłego ds. Wykrywania Oszustw i Nadużyć Gospodarczych (CFE - Certified Fraud Examiner), Certyfikowanego Audytora Wewnętrznego (CIA) oraz Project Management Professional (PMP).

Prowadził ponad 130 projektów w Polsce i Europie, w tym dla spółek notowanych na GPW (również z WIG20), regulatorów oraz polskich i międzynarodowych grup kapitałowych głównie w branży paliwowo-energetycznej, budowlanej, medyczno-farmaceutycznej oraz dóbr szybkozbywalnych (FMCG).

Posiada rozległe doświadczenie w realizacji projektów dochodzeniowych, audytów procesów biznesowych, weryfikacji transakcji, badania forensic due diligence, a także analizy i oceny systemów kontroli wewnętrznej oraz wdrażania systemów zapewnienie zgodności (compliance) jak również prowadzenia szkoleń i warsztatów poświęconych tematyce nieprawidłowości w obrocie gospodarczym.

Jest wykładowcą studiów podyplomowych organizowanych przez Szkołę Główną Handlową oraz Akademię Leona Koźmińskiego.

Był inicjatorem i koordynatorem unikatowego badania EY dotyczącego problemu nadużyć i korupcji w wybranych regionach Polski.

Szybkie menu